FIREMNÉ AKCIE

Máme všetko, čo potrebujete pre perfektné firemné akcie, školenia, či konferencie. A k tomu vynikajúcu kuchyňu, luxusné priestory a množstvo (zážitkových) aktivít. Doprajte svojim zamestnancom / tímu originálny zážitok na NAJLEPŠEJ strelnici v strednej Európe. Spokojnosť a dobrá nálada garantovaná. Sme pripravení vytvoriť firemné akcie presne na mieru podľa vašich predstáv a rozpočtu.

 

FIREMNÉ AKCIE SI U NÁS UŽILI NAPRÍKLAD AJ:

logo lidl temabuilding zážitková streľba
logo km beta teambuilding zážitková streľba
logo cemix teambuilding zážitková streľba
logo brokeria teambuilding zážitková streľba

Zaujalo vás to? Poďme sa nezáväzne porozprávať.

Zavolajte nám na +421 903 642 766 alebo napíšte na strelnica@tidlysecurity.sk
Radi vám pomôžeme vymyslieť tú najlepšiu firemnú akciu.

Osláviť úspešný rok, či utužiť kolektív. Kvalitné firemné akcie patria ku každej dobrej firme, ktorá sa chce starať o svojich zamestnancov, dopriať im luxus, dobré jedlo a také to vypnutie z kolobehu bežných dní.  V TIDLY SECURITY radi podporujeme kvalitné firmy, a tak si u nás svoje miesto našli aj firemné akcie – šité na mieru – vždy podľa vašich predstáv. Sami vieme, že firemné akcie a teambuildingové aktivity prispievajú k zlepšeniu pracovných výkonov a prinášajú silné zážitky. Strelnica TIDLY SECURITY pridáva kolektívnym aktivitám pridanú hodnotu v podobe moderných priestorov, zaujímavých aktivít a možností športového vyžitia sa.

 

ČO U NÁS DOSTANETE?

PERFEKTNÝ ZÁŽITOK

Pestrá a najmä zážitková streľba, pri ktorej sa zabavia aj ľudia bez zbrojného preukazu a bez skúseností so streľbou. A nebojte sa, nejde o výhradne mužskú záležitosť. Na svoje si prídu i ženy!

LUXUSNÉ PROSTREDIE

Sme najlepšia a najmodernejšia strelnica v strednej Európe. Ponúkame priestranné svetlé priestory plné techniky. A vieme, ako sa robia kvalitné služby! U nás dostanete len to najlepšie.

Z

ORIGINÁLNY PROGRAM NA MIERU

Pripravíme vám program presne podľa predstáv a rozpočtu. Okrem zážitkovej streľby ponúkame aj kurzy sebaobrany, či kvalitný catering alebo miesto pre vašu poradu. Sme pripravení vypočuť si vašu predstavu!

DOSTUPNÉ CENY

Myslíme si, že zákazník by mal dostať vždy o kúsok viac, ako si zaplatí. Preto sme stavili na férové ceny. Chceme, aby ste u nás zažili perfektný deň, utužili kolektív a neminuli pritom viac, ako môžete.

SMIECH I UČENIE SA

Hovorí sa, že lepšie raz zažiť ako stokrát počuť. Áno, náš program máme postavený tak, že sa zabavíte a zasmejete, zároveň sa ale naučíte veci, ktoré sa vám môžu zísť – napríklad sebaobrana.

FAKT DOBRÉ JEDLO

Čerešničkou na torte každej správnej firemnej akcie je fakt dobré jedlo. Na tom si dáme vždy záležať. Ponúkame vám profesionálny catering (teplá i studená kuchyňa, nápoje, sladké i slané).

MAXIMÁLNE SÚKROMIE

Nikto sa vám nebude pozerať cez rameno alebo streľať hneď pri vás. V čase firemky bude celá strelnica patriť iba vám. Vychutnajte si maximálne súkromie uzavretej spoločnosti.

BEZPROBLÉMOVÉ PARKOVANIE

Máme dostatok parkovacích miest priamo v areáli našej strelnice – a sú pre vás úplne zdarma. Žiadne hľadanie miest a platenie parkovného. V Banskej Štiavnici ide o fakt výnimočný a príjemný bonus. 🙂

NA POČASÍ NEZÁLEŽÍ

Sme moderná, krytá strelnica, takže na počasí / ročnom období fakt nezáleží. Nech si vyberiete ktorýkoľvek deň v roku, bude u nás vždy príjemne, bez búnd, dáždnikov a pršiplášťov.

DOSŤ BOLO REČÍ, POZRITE SI RADŠEJ FOTKY A PREČÍTAJTE REFERENCIE

Střelnice s krytou dráhou 50m. Perfektní instruktoři, v případě pořádání akcí, je možno zajistit i občerstvení. Střelba z krátkých i dlouhých zbraní, zážitková střelba. Fakt top zážitek a mohu jen doporučit.  Jozef Motyka, CEMIX

Náš tím zážitkovou streľbou žil ešte dlho po jej absolvovaní. Ďakujeme úžasným inštruktorom, pánovi Koklesovi a pánovi Mackovi, vďaka ktorým bol náš teambuilding nielen adrenalínový a náučný, ale aj neskutočne zábavný a vtipný. Na strelnici sa v tej správnej miere mieša profesionalita a odbornosť s ľudským prístupom a humorom, čo je zárukou nezabudnuteľného zážitku. Inštruktorom patrí obrovské ďakujem a prísľub, že sa ešte určite vrátime. Henrieta Laurov, Slovenský inštitút nemeckého jazyka

Ďakujeme za pripravenú akciu, kde všetko malo úroveň vysoko nad 100% od zabezpečenia – počnúc servisom o klientov pri streľbe, „sebaobrane“ a samozrejme cateringu. Taký ústretový prístup ako aj technické zariadenie resp. vybavenie všetkým odporúčame…. Vynikajúce 4 hodiny. Milan Ernek, KM BETA

Ďakujeme za krásny deň strávený u vás bol to výnimočný zážitok pre nás všetkých Z Lidl Banská Štiavnica .Za mňa osobne určite sme sa nevideli posledný krát a viem co bude pod stromčekom ako darček pretože je to adrenalín a nieco super v jednom. OBZVLAST VDAKA PANOVI Lukačkovi za skvelé zorganizovanie a jeho týmu za ochotu niečo nové nas naučiť. Miroslava Hanková, LIDL

Zaujalo vás to? Poďme sa nezáväzne porozprávať.

Zavolajte nám na +421 903 642 766 alebo napíšte na strelnica@tidlysecurity.sk
Radi vám pomôžeme vymyslieť tú najlepšiu firemnú akciu.