fbpx

O STRELNICI

Krytá strelnica TIDLY SECURITY je najmodernejšia v strednej Európe. Ponúka 8 streleckých stavov – dva do dĺžky 50 metrov a šesť do dĺžky 25 metrov. Okrem držiteľov zbrojného preukazu je otvorená aj pre laickú verejnosť, ktorá si streľbu môže vyskúšať pod vedením inštruktora (alebo s doprovodom). Strelnica sa nachádza priamo v turisticky obľúbenej Banskej Štiavnici.

Strelnica TIDLY SECURITY je originálnym dielom naprojektovaným na mieru podľa našich požiadaviek. Strelnicu naprojektoval balistik Ing. Anton TUROŇ, PhD., ktorý je expertom v projektovaní strelníc pre profesionálne ozbrojené zložky. Realizáciu strelnice sme zadali spoločnosti driveING, s.r.o., ktorá realizovala väčšinu strelníc v Centre výcviku Lešť pre MO SR a MV SR.

Priamo v Banskej Štiavnici

Najmodernejšia krytá strelnica v strednej Európe

Streľba aj pre verejnosť (s inštruktorom)

Možnosť rezervácie celej strelnice – VIP

f

Dva strelecké stavy dlhé 50 metrov

f

Šesť streleckých stavov dlhých 25 metrov

Prenájom krátkych i dlhých zbraní

Zabezpečenie cateringu pre max. 25 ľudí

Sme otvorení i pre verejnosť

Strelnica ponúka možnosť organizácie rôznych kurzov zameraných na streľbu, sebaobranu, prvú pomoc, školenia pre príslušníkov bezpečnostných zložiek a prípravu na ZP. Slúži i verejnosti na firemné teambuildingy alebo pánske jazdy.

Staráme sa o stálych klientov

Pre aktívnych strelcov máme pripravených niekoľko výhodných VIP balíčkov – permanentiek so zvýhodnenou hodinovou sadzbou. Strelnica je vybavená špičkovou vzduchotechnikou, ktorá škodlivé splodiny spoľahlivo odsáva z priestoru streliska.

Zdravie a bezpečnosť je u nás na prvom mieste

Hneď pri vstupe do budovy sa nachádza veľmi vzácny prístroj – AED (automatizovaný externý defibrilátor). Náš personál prešiel kurzom prvej pomoci i zaškolením pre prácu s defibrilátorom. V situáciách, kedy ide doslova o sekundy sme pripravení pomôcť a život zachrániť.

Moderná krytá strelnica TIDLY SECURITY otvorila svoje brány v lete 2020. Vytvárame priestor pre každého – pre profesionálnych strelcov, pre laickú verejnosť i pre organizáciu školení alebo na firemné akcie. K dispozícii máme niekoľko inštruktorov, ktorí neučia iba techniku streľby a práce so zbraňou, ale budujú i rozvahu a mentálnu silu, ktoré sú pri streľbe nemenej dôležité.

Rezervovať dráhu si teda u nás môžete i v prípade, že ste zbraň v ruke ešte nikdy nedržali. V zmysle zákona u nás bez zbrojného preukazu môžu strieľať osobny staršie ako 18 rokov alebo osoby staršie ako 12 rokov (so súhlasom rodiča alebo zákonného zástupcu). V prípade, že zákazník ešte nemá občiansky preukaz, zapisuje sa rodné číslo.