O STRELNICI

Krytá strelnica TIDLY SECURITY je najmodernejšia v strednej Európe. Ponúka 8 streleckých stavov s automatizovanými pohonmi pre nastaviteľnú vzdialenosť od 5 m do 50 m. Okrem držiteľov zbrojného preukazu je otvorená aj pre laickú verejnosť, ktorá si streľbu môže vyskúšať pod vedením inštruktora (alebo s doprovodom). Strelnica sa nachádza priamo v turisticky obľúbenej Banskej Štiavnici.

Priamo v Banskej Štiavnici

Najmodernejšia krytá strelnica v strednej Európe

Streľba aj pre verejnosť (s inštruktorom)

Možnosť rezervácie celej strelnice – VIP

f

Osem streleckých stavov dlhých 50 m

f

Automatické nastavenie vzdialenosti 5 – 50 m

 

Prenájom krátkych i dlhých zbraní

Zabezpečenie cateringu pre max. 25 ľudí

Virtuálna prehliadka strelnice

Sme otvorení i pre verejnosť

Strelnica ponúka možnosť organizácie rôznych kurzov zameraných na streľbu, sebaobranu, prvú pomoc, školenia pre príslušníkov bezpečnostných zložiek a prípravu na ZP. Slúži i verejnosti na firemné teambuildingy.

Ponúkame aj veľmi obľúbenú možnosť tzv. zážitkovej streľby s inštruktorom pre ľudí bez zbrojného preukazu (od 12 rokov).

Staráme sa o stálych klientov

Pre aktívnych strelcov máme pripravených niekoľko výhodných VIP balíčkov. Strelnica je vybavená špičkovou vzduchotechnikou, ktorá škodlivé splodiny spoľahlivo odsáva z priestoru streliska.

Zdravie a bezpečnosť je u nás na prvom mieste

Hneď pri vstupe do budovy sa nachádza veľmi vzácny prístroj – AED (automatizovaný externý defibrilátor). Náš personál prešiel kurzom prvej pomoci i zaškolením pre prácu s defibrilátorom. V situáciách, kedy ide doslova o sekundy sme pripravení pomôcť a život zachrániť.